PILNE❗️❗️ duży dom z dużą działką

lokalizacja: Białystok, Konstantego Ciołkowskiego

1 649 000 PLN

3 575 PLN / m2

Opis nieruchomości

*** Wynagrodzenie Agenta REcentrum związane ze sprzedażą nieruchomości pokrywa obecny właściciel***

PILNA SPRZEDAŻ!!
Duży dom - dożo możliwości: TRZY NIEZALEŻNE części budynku dzięki czemu:
✅ możesz zamieszkać z rodziną, pozostałą część przeznaczyć na swoją działalność lub wynająć,
✅ możesz wynajmować całość kilku różnym rodzinom lub firmom,
✅ możesz przeznaczyć część na noclegi dla swoich pracowników, pozostałą część na biuro.

W ogłoszeniu znajdziesz wszystkie rzuty pięter. Dysponujemy także filmikami z wewnątrz, które przesyłamy w przypadku zainteresowania ofertą.

⤵️⤵️⤵️ SZCZEGÓŁY OFERTY ⤵️⤵️⤵️

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży domu o pow. całkowitej ok. 460 m2 usadowionego na działce o pow. ok 711 m2 oraz sąsiedniej działki o pow. 307 m2 z budynkiem gospodarczym o pow. ok 58 m2, zlokalizowanych w pożądanej dzielnicy Białegostoku - Mickiewicza. Działka o kształcie zbliżonym do kwadratu i wymiarach ok 25x41 m, narożna, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej z dwóch stron, z dostępem do wszystkich mediów. Możliwość dobudowy do istniejącego budynku dodatkowej części usługowej na powierzchni 120 m2, o dodatkowej łącznej powierzchni użytkowej budynku nawet 360 m2

Obecnie, na powierzchnię domu na czterech kondygnacjach wydzielonych zostało 5 dużych pomieszczeń (30-46m2) oraz 5 mniejszych pokoi, dwie łazienki, cztery aneksy kuchenne. Istniejąca klatka schodowa w ramach bryły budynku pozwala na niezależne korzystanie obecnie z dwóch stref pomieszczeń, z możliwością dostosowania do wyodrębnianie dodatkowych dwóch niezależnych stref.

Powierzchnia poszczególnych kondygnacji przedstawia się następująco:
✅ PARTER - 77 m2 pow. użytkowej (129 m2 po posadzce),
✅ I PIĘTRO - 127 m2 pow. użytkowej,
✅ II PIĘTRO - 105 m2 pow. użytkowej,
✅ PODDASZE - 80 m2 pow. użytkowej (100 m2 po posadzce).

Szczegółowy rozkład i wielkość pomieszczeń widoczny na rzutach (w ogłoszeniu lub na życzenie udostępniane w mailu).

Po odpowiednim dostosowaniu dom doskonale nadaje się także pod kwatery pracownicze z ilością nawet 44 łóżek jednoosobowych w 12 pokojach o możliwym miesięcznym przychodzie na poziomie 25-30 tys. zł, co po uwzględnieniu kosztów sprawi, że nabywca będzie mógł uzyskiwać dochód na poziomie około 20-25 tys. miesięcznie, z ROI 16-20%.

Możliwy do zaadaptowania układ pomieszczeń na kwatery pracownicze:
✅ osiem pokoi czteroosobowych, w tym dwa z wyjściem na taras i jeden na balkon,
✅ cztery pokoje trzyosobowe,
✅ części wspólne: duży salon z aneksem kuchennym (lub oddzielną kuchnią), z wyjściem na dużą oranżerię, dodatkowe dwa aneksy kuchenne, 3-4 łazienki,
✅ dodatkowe pomieszczenia magazynowe, biurowe,
✅ garaż, miejsca postojowe na 6-7 pojazdów

W Miejscowym Planie Zagospodarowani Przestrzennego teren, na której znajduje się działka, oznaczony jako tereny mieszkaniowe jednorodzinne wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią urządzoną. Na terenie tym w ramach przeznaczenia uzupełniającego dopuszcza się zabudowę usługową lokalizowaną w pasie ograniczonym nieprzekraczalną linią zabudowy usługowej wzdłuż ulicy Ciołkowskiego (więcej w Uchwale Nr XXV/378/16 Rady Miasta Białystok z dnia 26 września 2016 r.)

Dom gotowy do odbioru tuż po zakupie.

Na życzenie właścicieli prezentacja domu możliwa wyłącznie z naszym udziałem.

Współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi, którzy pomogą w razie potrzeby, zdobyć finansowanie na zakup przedmiotowej nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu.

---
Niniejsze ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Kontakt do opiekuna:

REcentrum Nieruchomości

Filip Tagil
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.