Oferta na wyłączność
, ,
, ,
Szczegóły nieruchomości

Oferta na wyłączność
Opis

Działka w Nowodworcach pod rezydencję

Inne -

Przedstawiamy Państwu ofertę zakupu działki rolnej o powierzchni 3722 m2 zlokalizowanej w Nowodworcach przy ul. Turowskiej. Jest to w tej chwili jedna z najbardziej popularnych i lubianych lokalizacji w najbliższym otoczeniu Białegostoku m.in. ze względu na doskonałe połączenie z miastem i dynamicznie rozwijającą się infrastrukturę. W pobliżu znajdują się wspaniałe rezydencje, okolica nabiera ekskluzywnego charakteru.

Przedmiotową działkę o numerze geodezyjnym 1700/7 stanowią grunty rolne sklasyfikowane jako RIVb oraz RV. Działka o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok. 57 x 65m. Teren od strony wschodniej posiada bezpośredni dostęp do nieutwardzonej drogi gminnej (ul. Turowska), od strony południowej graniczy z kolejną drogą gminną (działka o numerze 1683).

Działka płaska, o równej powierzchni, porośnięta niską roślinnością i niewielkimi skupiskami brzozy. Podłoże twarde, suche.

Sieć gazowa w pasie drogowym drogi gminnej (ul. Turowska) w odległości ok. 18m od narożnika działki a kablowa sieć energetyczna w pasie drogowym drogi gminnej (ul. Turowska) w odległości ok. 27 m od narożnika działki.

Dla przedmiotowego terenu brak obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Działka nie posiada również wydanych warunków zabudowy.

Wstępna analiza architektoniczna oparta na przepisach, okolicznej zabudowie i polityce przestrzennej gminy wskazuje na możliwość wybudowania jednostek mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej lub wolnostojącej.

Poza oczywistym przeznaczeniem pod budowę rezydencji na idealnej powierzchni lub kilku jednostek mieszkalnych na sprzedaż, działka nadaje się w obecnej sytuacji na bardzo dobrą lokatę kapitału.

Zgodnie z wolą właścicieli jesteśmy jedynym odpowiedzialnym za kontakt, prezentację i sprzedaż podmiotem. W ich imieniu będziemy wdzięczni za uszanowanie tej decyzji.

Zapraszam zainteresowanych zakupem. Chętnie udzielę dodatkowych informacji.

Numer kontaktowy 694 100 402

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Charakterystyka nieruchomości
  • Inne